PhD v sociologii

Všeobecné informace

Popis programu

Ph.D. v sociologii je pokročilá úroveň studia, ve které musí uchazeč provést nezávislý výzkum a vypracovat diplomovou práci, která prokazuje přínos k poznání v oboru.

Titul je hodnocen pouze na základě práce a uchazeč musí uspokojit Katedru sociologie a Fakultu humanitních věd, že práce je jeho vlastní samostatnou prací. Po odevzdání závěrečné práce se musí zavázat, že nebyla předložena žádné jiné instituci ke zkoušce a udělení kvalifikace.

Požadavky na přijetí

Přístup bude považován za uchazeče, který má vysokoškolské vzdělání v oboru sociologie / průmyslová sociologie na úrovni NQF 8. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může přijetí povolit děkan fakulty. , na doporučení předsedy katedry.

Katedra musí před registrací uchazeče specificky schválit studijní obor, téma výzkumu, metodiku a prohlášení o problému.

Kontaktní údaje

Jméno: Prof Grace Khunou
Tel: 011 559 3346 / E-mail: gracek@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně