Read the Official Description

Škola umění a tvůrčí průmysl má velký zájem na stipendiu a výzkumu. Uznáváme jeho význam pro podporu poskytování kurzů, zejména na postgraduální úrovni, a pro rozvoj podnikového a vědomostního přenosu s médii, uměním a tvůrčími odvětvími.

Všichni výzkumní studenti jsou zapsáni do postgraduálního programu Klíčové dovednosti LSBU. Kromě toho mohou absolvovat školení o výzkumných metodách z příslušných magisterských a magisterských oborů a také se účastnit zvláštních akcí a aktivit, které zajišťují inkluzivní a prosperující výzkumnou kulturu.

Náš aplikovaný výzkum řeší problematiku reálného světa a zahrnuje širokou škálu metodik a přístupů, včetně praxe založeného výzkumu, empirické práce na publikum a texty a teorie řízené analýzy. Přečtěte si článek blogu Výzkum umění a kreativních odvětví o aktuálních informacích o výzkumných činnostech.

Škola je domovem Centra pro studium síťového obrazu, která využívá transdisciplinární přístup k analýze využití obrazu v síťové kultuře.


Oblasti Ph.D. výzkum

Nabízíme Ph.D. dozor v řadě oblastí, metodologické přístupy a teoretické přístupy, včetně výzkumu založeného na praxi. Vítáme návrhy ve všech oblastech výzkumu, které se týkají školy, ale mají obzvlášť zájem o aplikace, které se týkají jednoho nebo více z následujících oblastí:

  • drama a výkon
  • síťové kultury
  • digitální vyprávění (včetně digitální žurnalistiky)
  • zvukové kultury


Prostředí výzkumu

Výzkumní studenti mají prospěch ze spolupráce s vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky a stávají se důležitou součástí naší dynamické kultury výzkumu.


Vynikající výzkum

80% našeho výzkumu bylo uděleno 3 * ze 4 * pro dopady - "velmi významné dopady, pokud jde o jejich dosah a význam" - Výzkumným rámcem excelence (REF) 2014.


Štipendijní příležitosti

Centrum pro studium síťového obrazu na LSBU vyzývá k žádostem o kolaborační doktorské partnerství s Rhizome, financované AHRC, zahájené v říjnu 2016 na dobu tří let (na plný úvazek). Tématem je výkonnost a zachování v archivu online digitálního umění Born-Digital.


Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim


Zaměstnatelnost

Všichni výzkumní studenti jsou povinni účastnit se programu rozvoje klíčových dovedností, jehož cílem je rozvíjet přenosné dovednosti kromě těch, kteří jsou zaměstnáni při provádění výzkumu. Školení ve výzkumných metodách je k dispozici prostřednictvím častých výzkumných seminářů.

V případě potřeby může student vést částečně příslušné magisterské kurzy, které jsou k dispozici v rámci Školy, a zejména v metodice výzkumu. V některých případech jsou studenti výzkumu povzbuzováni, aby sledovali další kurzy dostupné na univerzitě nebo externě zaměřené na zlepšení jejich obecných znalostí ve vybraných oblastech.

Navíc mohou být povzbuzováni k tomu, aby absolvovali jazykové kurzy zaměřené na zdokonalování svých ústních a písemných dovedností - které jsou nezbytné pro budoucí kariéru.


Účast na konferencích

Výzkumní studenti jsou často podporováni k účasti na národních a mezinárodních konferencích a setkávat se s předními vědci ve svých oborech a prezentovat své výzkumné poznatky. Průběh všech studentů výzkumu je formálně sledován Výborem pro vysokoškolské vzdělání.


Přenositelné dovednosti

Studijní obor vám vybaví mnoho přenositelných dovedností. Samodiagnostika, požadavek na jasné analytické myšlení a schopnost obrátit kritiku ostatních pracovat na něco tvého konstruktivního, to vše představuje jedinečný výcvik pro téměř jakoukoli kariéru. Vzrušení a spokojenost s nalezením nových skutečností, nový nápad nebo nový způsob, jak se na něco díváte, může být velmi obohacující.

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

  • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
  • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.

Vybavení


Divadlo Edric

Výkonný a zkušební prostor s kapacitou 90 míst, který lze nastavit v mnoha konfiguracích. Hlavní hlediště, 30-místná ateliér a zákulisí jsou využíváni dramatickými, výkonnými a technickými studenty divadla. Zařízení jsou k dispozici pro komerční pronájem.


Galerie městské části

Galerie je domovem výtvarného umění a jedinečnou součástí univerzitního dědictví. Otevřeno v roce 2012, Borough Road Gallery obsahuje cenné a významné díla postwarového britského umění ve veřejné sbírce, kterou produkoval slavný umělec a učitel David Bomberg (1890-1957).


Vstupní požadavky

Uchazečům o studijní studijní program na LSBU se obvykle předpokládá, že mají dobrou kvalifikaci (2: 2 a vyšší) a příslušnou postgraduální kvalifikaci, nejlépe zásluhu na magisterské úrovni. Uveďte prosím také dvě akademické reference jako součást své žádosti. Budete také muset předložit doklad o všech svých kvalifikacích. Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete muset prokázat svou kompetenci v angličtině, která bude mít skóre IELTS nejméně 7,0 na postgraduální úrovni. Budete pozváni k rozhovoru s potenciálním nadřízeným, osobně nebo telefonicky, předtím, než bude podána nabídka.

Všechny moduly mohou být změněny na univerzitě a mohou se lišit od modulů, které vám nabízejí při studiu.

Program taught in:
Angličtina

See 20 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 11, 2018
This course is Campus based, Online & Campus forma
Start Date
Ún. 2019
Mar. 2019
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
4,260 GBP
Rok 1 plný úvazek UK / EU: 4260 liber; Rok 1 plný úvazek Mezinárodní poplatek: 13125 liber. 1 rok na částečný úvazek UK / EU poplatek: 2556 libry; Rok 1 na částečný úvazek Mezinárodní poplatek: 7875 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Dub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
May 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Ún. 2019

Location
Application deadline
End Date

Mar. 2019

Location
Application deadline
End Date

Dub. 2019

Location
Application deadline
End Date

May 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date