PhD ve filozofii, kosmologii a vědomí

Všeobecné informace

Popis programu

Cílem doktorského programu Filozofie, kosmologie a vědomí (PCC) je vytvořit vedení potřebné pro hlubokou, progresivní transformaci sociálních institucí a individuálního vědomí. PCC je odhodlána znovu představit lidský druh jako navzájem se zlepšující člen společenství Země.

PCC přitahuje intelektuálně angažované jedince, kteří se snaží najít smysluplné způsoby, jak rozvíjet své dary, aby sloužily budoucnosti světa. Na základě některých nejsilnějších myšlenek západních intelektuálních a duchovních tradic společně s poznatky z asijských duchovních filozofií a domorodých světových názorů vytvořila fakulta PCC multidisciplinární studijní program, který pomáhá urychlit cestu každého studenta do jeho nebo její zvláštní vůdčí role.

Cílem programu je inspirovat přemýšlivou akci zdůrazněním významu propojení teoretické studie a reflexe s praktickou intervencí ve světě. Program podporuje ty, které se vyzývají k tomu, aby se setkaly s nebývalou evoluční výzvou společenství Země, a to nabídnutím přísné a podporující učební komunity, kde účastníci mohou nalézt svůj hlas a vize jako vůdce.

O programu

Doktorandi budou absolvovat kurzy, zkoušky a disertační práce.

Studenti přijatí do doktorského studia, kteří nemají magisterský titul z CIIS ve filozofii, kosmologii a vědomí, mohou vyžadovat dokončení dalších 18 jednotek výuky (mínus ekvivalence) z hlavní části MA curriculum.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Méně