PhD ve filozofii

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Popis programu

Read the Official Description

PhD ve filozofii

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové nabízí Ph.D. Titul, který lze absolvovat v prezenční formě studia. Ph.D. program je určen pro studenty, kteří získali magisterský titul ve filozofii a příbuzné studijní obory.

dc

O čem jsou studie filosofie?

Ph.D. studium filozofie má za cíl poskytnout vysoce kvalitní vzdělávání a výzkum v oblasti současné filozofie, se zvláštním zaměřením na filozofii společenských věd. Ph.D. studium je určeno pro studenty s magisterským studiem filozofie nebo příbuzných oborů.

Absolventi

Absolventi budou profesionálně i jazykově plně připraveni na nezávislý vědecký výzkum a výuku, práci ve veřejných institucích, médiích, nevládních organizacích.

!!! Finanční podmínky pro studium v ​​anglickém doktorském programu Filozofie

Soukromě placená Ph.D. student zaplatí 3 000 EUR ročně, který může být rozdělen do maximálně dvou splátek (první splátka bude splacena nejpozději do konce listopadu nejméně 1 500 EUR, druhá splátka bude vyplacena nejpozději do konce března) .

Za určitých podmínek je možné získat nárok na měsíční stipendium ve výši 430 EUR.

Tyto podmínky jsou následující:

  • Pro první období studia: žadatel musí být přijat a zapsán do studijního programu a pobočka musí posoudit Ph.D. jako nejlepší nebo druhý nejlepší ze všech schválených projektů (pouze 2 žadatelé získávají stipendium každý rok).
  • Pro druhé období studia: nejpozději do konce ledna příslušného akademického roku, Ph.D. student musí předložit svůj individuální studijní plán (ISP), který obsahuje časový harmonogram provádění zkoušek, kreditů a publikační činnosti.
  • Pro každý další studijní termín: Pro Ph.D. student, aby splnil své vlastní ISP. Toto dodržování pravidelně monitoruje pobočka.
  • Podmínkou pro udržení stipendia je také aktivní podpora mateřského oddělení a fakulty (např. Účast na konferencích, učení apod.).

gj

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 10, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
- za rok.
Information
Deadline
Locations
Česká republika - Hradec Kralove, Hradec Králové Region
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Česká republika - Hradec Kralove, Hradec Králové Region
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

Philosophical Faculty

Welcome to UHK