PhD ve fyzice kondenzovaných látek a kvantových technologiích

Všeobecné informace

Popis programu

Popis:

Program je určen pro mladé výzkumné pracovníky, kteří chtějí pokračovat ve vzdělávání v oblasti teoretické a aplikované fyziky a dalších interdisciplinárních přírodovědných a inženýrských věd. Budete provádět svůj výzkum fyzických jevů, jejich principů a procesů.

Program je spuštěn v rámci hlavní 03.06.01 "Fyzika a astronomie" a je pod dohledem doktora fyzických a matematických věd, profesor Sergey Mukhin - mezinárodní vědecký pracovník v oblasti kvantových parametrů, kvantové fázové přechody a teorie elektronických kvantové jevy v nanosystémech, student laureátu Nobelovy ceny Alexeja Abrikosova.

Výuka probíhá výhradně v angličtině.

Vzdělávací proces zahrnuje mezinárodní vědce a učitele: doktora chemických věd, vedoucí laboratoře separačních a předkoncentračních MISiS NUST MISiS v chemické diagnostice funkčních materiálů a environmentálních objektů Petr Fedotov; Ph.D., vedoucí laboratoře biomedicínských nanomateriálů Maxim Abakumov; Doktor fyzikálních a matematických věd, vedoucí NUST MISiS Laboratoř fyzikálních metod, akusticko-optické a laserové Přístroje pro diagnostiku a terapii rakoviny Efim Khazanov.

Kromě toho, v rámci akademických programů mobility, budou absolventi studenti schopni absolvovat stáže na jedné z partnerských univerzit, včetně Univerzity v Johannesburgu, University of Rome Tor Vergata a Kodaňské univerzity.

Každý mezinárodní postgraduální student přijatý do NUST MISiS dostane příležitost účastnit se soutěže o pozici vědeckého inženýra v jednom z vedoucích laboratoří univerzity. Vítězové soutěže budou schopni provádět výzkum, vést výzkumnou práci studentů mezinárodních magisterských studijních programů a připravovat metodické materiály. Povinným požadavkem je mít vědecký článek publikovaný alespoň v druhém kvartilním deníku.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With over 100 years of experience educating in the fields of scientific research, technology, and metallurgy, The National University of Science and Technology MISIS has a proud and distinguished hist ... Čtěte více

With over 100 years of experience educating in the fields of scientific research, technology, and metallurgy, The National University of Science and Technology MISIS has a proud and distinguished history. Established in 1918, the University originated as the Department of Metallurgy in the Moscow Academy of Mines, and in the following decades has undergone several transformations before achieving its current designation as a national research university. Méně