PhD ve výzkumu TESOL

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Tento kurz PhD je výhradně určen pro výzkum společnosti TESOL. Tento doktorát bude zajímavý pro ty, kteří mají zázemí v oblasti jazyků, lingvistiky, aplikované lingvistiky nebo příbuzného oboru, stejně jako praktikující jazykové výuky, kteří mají velký zájem o výzkum.

Tento kurz rozvíjí vaše výzkumné dovednosti a připraví vás na cestu, jak se stát autonomním výzkumným pracovníkem. PhD je významná kvalifikace, která vás označuje za odborníka z oblasti výuky angličtiny pro řečníky jiných jazyků. Získáte nové dovednosti v porozumění složitým záležitostem, zvýrazněte své schopnosti řešit problémy, zvyšte svou důvěru v výzkumníka a rozšiřte své znalosti oboru a současně si užívejte zkušenosti z doktorského studia.

Během vašeho času budeme podporovat výzkum PhD TESOL Research. Před tím, než začnete zkoumat své práce, bude kurz podporovat rozvoj vašich výzkumných dovedností prostřednictvím sedmi vyučovaných modulů o TESOL, výzkumných metodách a vzdělávacích teoriích. Naše doktorské studium v ​​TESOL Research vám poskytne příležitost jít nad rámec toho, co by bylo zapotřebí od mistrů výzkumu (MRes) a pedagogického doktorátu (EdD) v tom, že vytvoříte podstatnější 60 000 slov.

Akademické prostředí na University of Stirling nejenže dá svobodu a výzvy, ale také vám poskytne řadu možností intelektuální debaty s kolegy odborníky. Vaše doktorská cesta bude formovat vaši budoucnost jako žádnou jinou kvalifikaci - akademicky, profesionálně a osobně.

Absolvováním kurzu budete profesionálním výzkumníkem, který:

  • má znalost širšího vzdělávacího oboru
  • je schopný využívat jak kvantitativních, tak i kvalitativních metod
  • má dovednosti potřebné pro výzkum jakékoli oblasti v rámci společnosti TESOL
  • je schopen přispět k odborné znalosti a odborné praxi

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

# 1 Studium v ​​živé akademické divizi, která se řadí mezi 10 nejlepších ve Spojeném království pro vzdělávání (Kompletní univerzitní průvodce 2019)

# 2 Získejte specializovanou podporu v procesu vývoje znalostí a výzkumu od prvního dne svého doktorského studia

# 3 Využijte intenzivního flexibilního programu, který vám umožní číst a výzkumně rozsáhle

Výuka

Učené moduly v tomto průkopnickém doktorském studiu v kurzu TESOL Research jsou dodávány přímo a smíšené. Dodací styl, jako jsou přednášky, workshopy a prezentace studentů, jsou pečlivě vybrány tak, aby vyhovovaly obsahu modulu a vašim potřebám.

Využijete flexibilního kurzu, který vám bude doručen intenzivně (většinou v pátek), což vám umožní číst a studovat rozsáhle.

Studenti TESOL jsou rovněž pozváni na schůzky skupiny TESOL pro vývojáře výzkumu a vývoje, stejně jako na naše akce zaměřené na výuku a výzkum angličtiny (ELTR), které předkládají vedoucí výzkumní pracovníci a odborníci.

V nejnovější studii QS, zaměstnanci z University of Stirling dostali 5 z 5-hvězdičkového hodnocení pro výuku (QS World University Rankings 2018).

Posouzení

Hodnocení vyučovaných modulů se bude lišit v závislosti na jejich učebních výsledcích a může zahrnovat prezentaci, anotovanou bibliografii, esej a návrh výzkumu. U každého modulu 20 kreditů budete požádáni, abyste vytvořili kus práce, která odpovídá eseji o velikosti 3 000 slov. Konečným zadáním bude výroba původního výzkumu, který bude uveden v 60 000-dané diplomové práci.

Studenti, kteří absolvovali tři ze 20 kreditových modulů (včetně dvou základních), ale nepostupují na ostatní vyučované moduly, ukončí postgraduální certifikát ve výzkumu TESOL.

Studenti, kteří absolvovali šest z 20 kreditních modulů (včetně čtyř jádra), ale nepostupují do TESOL Research Practice (TESPR03), ukončí postgraduální diplom ve výzkumu TESOL.

Kandidáti, kteří absolvovali všech sedm vyučovaných modulů, ale nepřecházejí na diplomovou práci (TESPR04), skončí s MRes ve výzkumu TESOL.

Studovat v zahraničí

Jako student na našem kurzu PhD TESOL Research máte fantastickou příležitost získat cenné pracovní zkušenosti z výuky angličtiny pro řečníky angličtiny jako cizího jazyka ve 33 evropských zemích prostřednictvím stáží Erasmus.

University of Stirling také rozvinula úzká pracovní spolupráce se dvěma univerzitami po celém světě, aby co nejvíce vyhledávala umístění a poskytla vám přizpůsobené možnosti výuky a učení. Pokud splňujete kritéria způsobilosti, můžete požádat o umístění s:

Univerzita Leuphana v Lüneburgu, Německo

Proveďte třídní pozorování, supervize malých skupin a pomoc při výuce na místní střední škole. Během školní dovolené budete mít možnost pracovat s vývojem materiálů nebo s podporou psaní na univerzitě.

Univerzita Széchenyi István, Maďarsko

Zapojte se do třídního pozorování a výuky na univerzitě nebo na univerzitní škole.

Informace o žádosti budou poskytnuty studentům, kteří provádějí náš PhD TESOL Research.

Ředitel kurzu

Dr. Vander Viana

tesol@stir.ac.uk

44 (0) 1786 467 681

Poplatky - 2018/2019

  • 1 rok: 15 250 liber, 2 roky: 13 250 liber, 3 roky: 13 250 liber, 4 roky (v případě potřeby): 13 250 liber
  • Home / EU Rok 1: 6 200 liber, 2. rok: 4 660 liber, 3 rok: 4 660 liber, rok 4 (v případě potřeby): 4 260 liber
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Méně