PhD ve veřejné politice

Všeobecné informace

Popis programu

Globální politické výzvy, jako je stárnutí, změna klimatu, hospodářské krize a terorismus, vyžadují inovativní řešení mimo rámec institucionálních a disciplinárních hranic a na předních univerzitách po celém světě byly zřízeny veřejné politické školy, odbory, instituce a programy, problémy. Se značnou silnou stránkou v oblasti vědy, inženýrství, podnikání, managementu a kvantitativních oblastí sociálních věd se zřizuje Divize veřejné politiky (PPOL) a Institut pro veřejnou politiku (IPP), který rozvíjí veřejnou politiku jako vznikající strategickou oblast podporou úzké spolupráce a přispět více k rozvoji politiky v klíčových oblastech politiky jak na místní, tak i celosvětové úrovni.

Cílem programu je rozvíjet jedinečné interdisciplinární postgraduální programy, které poskytují přísnou odbornou přípravu v politickém výzkumu v celé řadě politických oblastí, jako je environmentální / sociální / hospodářská politika, inovace a technologická politika, která splňují potřeby společnosti a odborné požadavky.

Ph.D. Program Veřejná politika poskytuje důkladné školení ve výzkumu veřejné politiky akademicky vynikajícím studentům usilujícím o kariéru v politickém výzkumu a výuce. Vzhledem k šíři a hloubce odborných znalostí výzkumných fakult napříč katedrami a školami v HKUST budou mít studenti programu Public Policy možnost specializovat se na jednu z následujících čtyř oblastí politiky: věda, technologie a inovační politika, environmentální politika a udržitelnost, a sociální změny a veřejná politika a rozvojová politika Číny.

Vědci výzkumu

Následující oblasti jsou hlavními základnami divize:

  • Vědecká, technologická a inovační politika
  • Environmentální politika a udržitelnost
  • Sociální změny a veřejná politika
  • Rozvojové politiky Číny

Pro usnadnění interdisciplinárního výzkumu budou studenti zapsaní do programu pod dohledem členů fakulty, kteří byli jmenováni společně s jinými školami.

img 2

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Uchazeči o studium v doktorském studijním programu by měli mít:

  • Získal bakalářský titul s prokázaným záznamem vynikajícího výkonu od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Test s dodáním papíru revidovaným TOEFL: 60 (celkové skóre pro sekce Čtení, Poslech a Psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Ti ... Čtěte více

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). With an international outlook and global reputation, the university aims to be a leading university, both locally and internationally, through excellence in teaching and research. With the unprecedented demand for high-end talent in support of the development of Hong Kong and the world, The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) (HKUST(GZ)) will be set up in Nansha, south of Guangzhou, to synergize with its Clear Water Bay (CWB) counterpart, nurturing talents and facilitating collaboration amongst Hong Kong, the Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area (GBA) and beyond on education, research and knowledge transfer. Méně