PhD ve vedení a řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Tento program klade důraz na výzkum v oblasti filosofie, teorie a praxe v oblasti vedení a správy, analyzovat z rámce vedení (na rozdíl od řízení). Program stanoví zkoumání postupů vedení a správy, včetně dynamiky kontextu vůdce a následníka, přizpůsobivého vedení a správy finančních, materiálních a lidských zdrojů. Má následující koncentrace;

 1. Vedení a správa společnosti,
 2. Psychologie vedení,
 3. Veřejná správa,
 4. Občanské vedení,
 5. Vedení náboženského sektoru a
 6. Správa věcí veřejných, státní správa a politické vedení.

Ph.D. Programy Možnosti studia pro období semestrální práce:

 • Večerní kurzy - pondělí-čtvrtek
 • Víkendové kurzy - pátek a sobota
 • Modulární výuka - 2 týdny v každém semestru

130892_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgHeadway / Unsplash

Požadavky na přijetí

 • Aby byl uchazeč přijat na doktorský program AIU , musí být držitelem magisterského studia AIU nebo instituce uznávané senátem AIU . Kromě získání titulu musí mít žadatel kumulativní průměr alespoň B v magisterském studiu a musí prokázat schopnost v akademickém výzkumu. Použijí se minimální požadavky na konkrétní program.
 • Ve výjimečných případech může Senát na doporučení kterékoli školy přijmout do doktorského programu uchazeče, kteří mají magisterský titul, za předpokladu, že tito kandidáti na základě provedené výzkumné, odborné a akademické práce, mohou prokázat, že jsou dobře způsobilí vykonávat doktorskou práci.

Kdy použít

Žádosti o pravidelné programy se obvykle uzavírají 15. prosince pro ledenový příjem, 15. dubna pro květnový příjem a 15. srpna pro zářijový příjem.

Aby byli zahraniční studenti přijati do zářijového příjmu, měl by být váš přihláška zaslána do dubna, pro lednový příjem byste měli poslat svou přihlášku do září a pro dubnový příjem byste měli poslat přihlášku do ledna.

V případě školních programů by se vaše aplikace měla dostat nejpozději do 10. března pro dubnové prázdniny, 10. července pro srpnové prázdniny a 10. listopadu pro prosincové prázdniny.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Čtěte více

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Méně