PhD ve vizuálních studiích

Všeobecné informace

Popis programu

PhD ve vizuálních studiích

Normální doba trvání: 3 nebo 4 roky (na plný úvazek)

Místo: Hongkong

Katedra vizuálních studií ( Lingnan University ) na Lingnan University nabízí integrovaný kurikulum vizuálního umění, včetně dějin a teorie umění, filmu, umělecké praxe a kurátorství. Pro více informací o našem oddělení navštivte prosím http://www.ln.edu.hk/visual/.

Metody aplikace

Žadatelé mohou požádat o přijetí do doktorského studia dvěma způsoby:

1. Požádejte o doktorské programy prostřednictvím programu Hongkong Fellowship Scheme (HKPFS)

Vynikající a brilantní žadatelé mohou požádat o přijetí prostřednictvím HKPFS do 2. prosince 2019 (hongkonský čas 12:00 poledne) . Členům stipendia bude uděleno stipendium s měsíční stipendií ve výši 25 800 HK * * a v prvním ročníku studia se vzdávají plného školného. Studenti, kteří se ucházejí o stipendium a nezískají stipendium, mohou být stále považováni za řádná PhD místa v Lingnan.

(1 USD = 7.8 HK).

(* sazba za období 2019–2020, předmětem každoročního přezkumu)


Chcete-li požádat o přijetí, podejte první žádost o přijímací systém RGC na www.rgc.edu.hk/hkphd v období od 1. září do 2. prosince 2019 (hongkonský čas 12:00 poledne) . Každému žadateli bude přiděleno referenční číslo. Žadatel je pak povinen podat úplnou žádost přímo do elektronického systému Lingnan na adrese www.ln.edu.hk/admissions/applyonline dne 2. prosince 2019 nebo dříve (čas Hongkong 23:59 pm) . Pozdní aplikace NEBUDOU brány v úvahu.

2. Požádejte o doktorské programy přímo

Uchazeči mohou také požádat o přijetí do doktorských programů přímou přihláškou na univerzitu. Studentům na plný úvazek bude obvykle poskytováno postgraduální studium. Postgraduální studentské studium pro doktorandy bude 17 390 USD / měsíc *.
* Bude zvýšena na 17 730 HK / měsíc po potvrzení kandidatury. (sazba za období 2019–2020, předmětem každoročního přezkumu)

Univerzita vybírá přihlášky od 1. listopadu 2019 do 24. ledna 2020 . Žadatelé se mohou přihlásit online přes www.ln.edu.hk/admissions/applyonline. Podrobnosti naleznete na adrese www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad.

Obecné požadavky na přijetí

1. Žadatel o přijetí do kandidatury na titul PhD by obvykle měl:
A. je držitelem magisterského titulu uděleného institucí terciárního vzdělávání uznanou pro tento účel univerzitou; nebo
b. je držitelem příslušného bakalářského titulu s vyznamenáním první nebo druhé třídy nebo na rovnocenné úrovni a je registrován v studijním programu pro magisterské studium na uznávané instituci terciárního vzdělávání po dobu nejméně jednoho roku a má doklady o dosaženém výzkumu; nebo
C. mít rovnocennou kvalifikaci podle výše uvedených písmen a) nebo b); nebo
d. poskytli uspokojivé důkazy o akademickém a profesním úspěchu.
Poznámka: Absolventi prvního stupně s prokazatelnou vědeckou kvalifikací nebo zkušenostmi mohou být přijati přímo do doktorského studia POUZE za výjimečných OKOLNOSTÍ. Za normálních okolností by kandidát bez magisterského studia nebyl přijat na doktorské studium a měl by se nejprve zaregistrovat jako student MPhil.

2. Kromě výše uvedeného by měl žadatel, jehož titul nepochází z terciární instituce v Hongkongu nebo anglicky mluvící země, získat minimální skóre 550 (test na papíře) nebo 79 (test na internetu) v Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL), nebo skóre skupiny 6,5 nebo vyšší v mezinárodním testovacím systému anglického jazyka (IELTS), nebo rovnocenné skóre v uznávaném testu nebo rovnocenná kvalifikace k prokázání jeho jazykové znalosti které budou posuzovány případ od případu. Uchazeči jsou povinni splnit případné dodatečné požadavky stanovené programy, do kterých žádají o přijetí

[Poznámka: U kvalifikací IELTS a TOEFL pro vstup do příjmu 2020–21 a dále přijímá univerzita pouze výsledky, které jsou v době platnosti, viz. 2 roky od podání žádosti o přijetí pro konkrétní kohortu příjmu.]

3. Pro přijetí do doktorských programů Lingnan prostřednictvím HKPFS, RGC stanovilo, že pro uchazeče z neanglicky mluvící univerzity, pokud neposkytne důkaz, že angličtina je vyučovacím jazykem pro všechny kurzy pro vstupní kvalifikaci (y) ze svého navrhovaného PhD programu (programů), je povinen připojit výsledky skóre TOEFL nebo IELTS v PhD aplikaci. Tento požadavek (povinné předkládání výsledků TOEFL / IELTS) může být osvobozen od uchazečů, jejichž navržené doktorské studium je konkrétně v neanglickém médiu, např. Čínštině. Uchazeči však stále musí splňovat jazykové požadavky univerzity, jak je uvedeno v odstavci 2 výše.

Programové požadavky na přijetí

Místo zkoušky Zkouška angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) / Mezinárodního testovacího systému anglického jazyka (IELTS) může žadatel získat Cambridge test o znalosti anglického jazyka; nebo stupně C nebo vyšší v anglickém jazyce v zámořském všeobecném osvědčení o vzdělání (GCE).

Žadatel může být vyzván, aby prokázal své schopnosti v angličtině a / nebo čínštině prostřednictvím rozhovoru.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Čtěte více

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Méně