PhD ve vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Doktorát z pedagogiky se ve své mimoškolní modalitě skládá ze čtyř fází nebo období, které lze dokončit za dva roky. Každý student to však může trvat za více či méně měsíců, v závislosti na době, kterou věnuje každému předmětu. Maximální délka pobytu v každé fázi nebo období je jeden rok. Kromě toho existuje přípravný kurz pro přípravu účastníků, kteří nemají předchozí školení pro pedagogický výzkum.

Obecným cílem tohoto programu je přispět k výcviku kvalifikovaných výzkumných pracovníků k vývoji a směrování původního výzkumu, který přispívá k řešení regionálních, národních a světových vzdělávacích problémů.

Tento program může absolvovat každý, kdo má zájem o výzkum v oblasti vzdělávání, pokud má bakalářský titul řádně uznaný ministerstvem veřejného školství a potvrzený příslušnou profesní licencí.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Instituto Dídaxis de Formación y Capacitación, S.C. was founded in December 1989, by its current director, Dr. Carlos Zarzar Charur.In December 2008, the Recognition of Official Validity of Studie ... Čtěte více

The Instituto Dídaxis de Formación y Capacitación, S.C. was founded in December 1989, by its current director, Dr. Carlos Zarzar Charur.In December 2008, the Recognition of Official Validity of Studies was obtained to offer online the following postgraduate courses in education, within the Open System or at a distance: Doctorate in Education, Master in Education and Specialization in Teaching. These programs began to be offered in February 2009. Méně