PhD programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzitami. Jedná se o nejvyšší akademický titul k dispozici v poli. Dokončení PhD může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Studenti a odborníci se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD míra může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí doktorské programy. Je běžné, že studenti specializují v oboru, jako je podnikání, techniky, přírodních věd, medicíny, udržitelnost, umění, sociálních věd, humanitních věd, atd. škála různých doktorských programů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit ! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších doktorského stupně jsou uvedeny níže.

Nově přidaná doktorská studia

KIMEP University

Doktor Filozofického Programu (PhD)

Červenec 16, 2018
Programem mise je rozvíjet vynikající učence pro kariéru ve výzkumu a výuce ve špičkových akademických institucích po celém světě. Program zahrnuje kombinaci kurzu a výzkumné práce po dobu přibližně tří až sedmi let. PhD Program zaručuje náročné, soustředěné a smysluplné zkušenosti.

United International Business Schools

PhD - Doktor Filozofie V Managementu

Červenec 8, 2018
Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtletí a každého termínu k dispozici několik dat zahájení, v říjnu, listopadu, lednu, únoru, dubnu, květě, červenci a srpnu.

University of Rijeka, Faculty of Engineering

PhD V Oboru Informatiky

Červen 21, 2018
Navržený postgraduální studijní program v oblasti technických věd v oblasti počítačových věd má za cíl poskytnout magisterům výpočetní techniky absolvovaných na Inženýrské fakultě a dalším příbuzným institucím v Chorvatsku av zahraničí možnost pokračovat ve vzdělávání a dále vědeckou přípravu s cílem dosáhnout vysoce kvalifikovaných odborníků v příbuzn… [+]é oblasti. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo