PhD programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzitami. Jedná se o nejvyšší akademický titul k dispozici v poli. Dokončení PhD může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Studenti a odborníci se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD míra může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí doktorské programy. Je běžné, že studenti specializují v oboru, jako je podnikání, techniky, přírodních věd, medicíny, udržitelnost, umění, sociálních věd, humanitních věd, atd. škála různých doktorských programů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit ! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších doktorského stupně jsou uvedeny níže.

Nově přidaná doktorská studia

University of Economics Prague - Faculty of Finance and Accounting

PhD V Oboru účetnictví A Financí

Leden 17, 2018
Finanční a účetní fakulta nabízí doktorské studium angličtiny. program pro všechny zahraniční studenty. Tento program je tříletý program na plný nebo částečný úvazek, který je plně uznán a nabízen ve dvou hlavních studijních oblastech.

Universidad Católica del Maule

PhD V Matematické Modelování Aplikuje

Leden 3, 2018
Vlak specialisty na konstrukci, analýzu a interpretaci matematických modelů přírodních procesů a / nebo sociální jako metodologie sloužící k řešení interdisciplinárních problémů vědeckotechnického zájmu.

Ben-Gurion University of the Negev

PhD program(s)

Prosinec 19, 2017

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo