PhD programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzitami. Jedná se o nejvyšší akademický titul k dispozici v poli. Dokončení PhD může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Studenti a odborníci se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD míra může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí doktorské programy. Je běžné, že studenti specializují v oboru, jako je podnikání, techniky, přírodních věd, medicíny, udržitelnost, umění, sociálních věd, humanitních věd, atd. škála různých doktorských programů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit ! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších doktorského stupně jsou uvedeny níže.

Nově přidaná doktorská studia

Regent’s University London

DPsych Poradenská Psychologie

May 11, 2018
Program DPsych se zaměřuje na rozvoj vysoce kvalifikovaných, reflexních praktických psychologů a výzkumných pracovníků, kteří budou cenným způsobem přispívat k profesi, a to jak uvnitř, tak i vně ordinace.

Concordia University Chicago

Illinoisská Nadřízená Schvalování

May 3, 2018
Program schvalovacího nadřízeného se skládá ze sedmi kurzů (osm týdnů v délce a tváří v tvář) a tří zkušeností z praxe (každý týden v délce šestnácti týdnů), které splňují požadavky státu Illinois na certifikační zkoušku IL Superintendent.

Rocky Mountain College

Program Doktorského Studia V Oblasti Zaměstnání

Duben 30, 2018
Program pro doktorské studium Rocky Mountain College je jedním z prvních programů doktorského studia v oblasti pracovního lékařství v Montaně ve státě Montana. Jako postgraduální studium, vstupní doktorský titul, musí uchazeči splnit všechny požadavky na bakalářský titul před zařazením do programu. Celková délka programu je 115 kreditních hodin, 3,… [+]0 let (devět semestrů). Kurikulum zahrnuje dva 12-týdenní zkušenosti z terénní práce a jeden 16-týdenní doktorský zážitek. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo