PhD programy

PhD nebo doktor filozofie, je postgraduální udělen titul univerzitami. Jedná se o nejvyšší akademický titul k dispozici v poli. Dokončení PhD může mít za následek výrazně zlepšila vyhlídky kariéry. Studenti a odborníci se zájmem o vedení, akademické obce, poradenství, výzkumu a podnikání, PhD míra může nabídnout výhodu nebo požadovanou kvalifikaci. Mnoho univerzit po celém světě nabízejí doktorské programy. Je běžné, že studenti specializují v oboru, jako je podnikání, techniky, přírodních věd, medicíny, udržitelnost, umění, sociálních věd, humanitních věd, atd. škála různých doktorských programů může být ohromující - Don 't nechat to zastavit ! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších doktorského stupně jsou uvedeny níže.

Nově přidaná doktorská studia

Unicaf University

PhD – Doctorate of Philosophy

Listopad 16, 2017
Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supervizorů, který dává originální příspěvek k poznatkům napsaným v publikační dizertační práci.

Singapore Management University

PhD V Oboru účetnictví

Listopad 9, 2017
Singapur Management University (SMU) PhD v účetním programu vybaví studenty s hlubokými znalostmi teorie účetnictví a praxe, a souvisejících oborech, jako je ekonomika a finance. Studenti budou schopni provádět originální vědecký výzkum v oblasti účetnictví prostřednictvím teorií a nejmodernější metodiky kvantitativního výzkumu a budou vyškoleni významným… [+]i členy fakulty v oblastech finančního účetnictví, manažerského účetnictví, auditu a daní. Cílem našeho programu je rozvíjet vysoce kvalifikované a inovativní vedoucí představitele v oblasti účetního výzkumu a vzdělávání pro přední výzkumné univerzity a průmyslové společnosti v tomto regionu a na celém světě. [-]

Namibia Business School (NBS)

Doktorát V Oboru Business Administration (DBA)

Listopad 16, 2017
Cílem předmětu je poskytnout kandidátům nejvyšší výzkumné schopnosti při vytváření nových poznatků v oblasti podnikové správy.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo