PHDSTUDIES

Dálkové doktorské studium Účetnictví v Nigérie - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Účetnictví v Nigérie

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Účetní je často označován jako "jazyk podnikání." Je to proces, který měří obchodní nebo finanční a hospodářskou činnost organizace. Existují různé organizace v oblasti účetnictví, které mu pomohou s tímto procesem. Některé z těchto skupin může zahrnovat tvůrci standardů, profesní subjekty a účetní firmy.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Nigérie, oficiálně Spolková republika Nigérie, je federativní konstituční republika tvoří 36 států a její federální Capital Territory, Abuja.

Dálkové doktorské studium Účetnictví v Nigérie - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Účetnictví v Nigérie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Účetnictví, Nigérie, Dálkové Filter

PhD v oboru účetnictví a finance

Unicaf University (MW)
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supe ...

Čtěte více