PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Urbanismus v Španělsko - Coruña - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Urbanismus v Španělsko - Coruña

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované studium doktorské studium Urbanismus v Španělsko - Coruña - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Urbanismus v Španělsko - Coruña Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Coruña zde!

1 Výsledky v Urbanismus, Coruña Filter

Oficiální doktorského studijního programu v oblasti architektury a urbanismu

Universidade da Coruña
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
španělština
Kampus

Oficiální program doktorát v „Architektura a urbanismus“ pořádá University of A Coruña. Být jediný titul v univerzitního systému Galicie je určen pro sběr výzkumné činnosti v ...

Čtěte více