PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Urbanismus v Jihoafrická republika - Zde naleznete doktorské studium Urbanismus v Jihoafrická republika

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Doktorské studium Urbanismus v Jihoafrická republika - Veškeré informace o doktorském studiu Urbanismus v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

1 Výsledky v Urbanismus, Jihoafrická republika Filter

PhD v městských studiích

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 3 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

DLitt et Phil (Urban Studies) je pokročilá úroveň studia, ve které musí uchazeč provést nezávislý výzkum a vypracovat diplomovou práci, která prokazuje přínos k poznání v oboru.