Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Čínština - Zde naleznete doktorské studium Čínština

Obvykle uznávaná jako nejvyšší úroveň vzdělání, kterou může student dosáhnout, doktor filozofie nebo PhD, je titul, který někteří lidé absolvují po magisterském programu. To obvykle vyžaduje důkladnou práci nebo disertaci po rozsáhlém výzkumu a studiu a trvá tři až šest let získat.

Co je doktorát v čínštině? Získat pokročilý stupeň, jako je tento, se skládá z důkladného výzkumu v čínské koncentraci. Studenti, kteří se účastní tohoto postgraduálního programu, často studují složitost jazyka, například syntaxi a výslovnost. Studie také obvykle obsahují podrobné recenze literatury od klasiky po současnost, přičemž některé koncentrace se zaměřují na historii, umění nebo jiné oblasti týkající se čínské kultury.

Vedle vyšších akademických kreditů se většina účastníků tohoto typu programu také naučí, jak účinně řídit čas, nalézt inovativní řešení problémů a komunikovat ústně i písemně. Tyto dovednosti se mohou vztahovat na jakoukoli oblast života, profesionální nebo jinak.

Doktorát v čínštině může kolísat ceny v závislosti na zemi, škole a délce programu. Chcete-li plně porozumět nákladům spojeným s tímto typem studia, obraťte se na potenciální školy, které vás zajímají, a požádejte přímo o přijetí a výuku.

Existuje mnoho kariérních cest, které může sledovat někdo s doktorem v čínštině. Mnoho studentů pracuje jako tlumočníci nebo překladatelé. Jiní vyučují angličtinu k čínským studentům, zatímco někteří se stanou učiteli středních škol, univerzitními profesory nebo výzkumnými asistenty. Stále někteří najdou vládní pozice jako analytici politik nebo poradci mezinárodních vztahů.

Doktorské programy v této oblasti nabízejí řada institucí po celém světě. Některé univerzity povolují studium mimo areál, což se může ukázat jako velmi výhodné pro ty, kteří potřebují flexibilní program. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Čínština

SOAS University of London

Oddělení je schopno dohlížet na diplomy MPhil a PhD prostřednictvím výzkumu a práce v široké škále kulturních a jazykových předmětů. Intenzivní studenti by se neměli cíti ... [+]

Výzkumné stupně v čínských a vnitřních asijských studiích

Způsob účasti: Plný nebo částečný čas

Oddělení je schopno dohlížet na diplomy MPhil a PhD prostřednictvím výzkumu a práce v široké škále kulturních a jazykových předmětů. Intenzivní studenti by se neměli cítit nuceni omezovat výběr témat na ty, které jsou označeny jmény současných zaměstnanců (postgraduální studenti v poslední době pracují na tak různorodých tématech jako barevná symbolika ve starověkých čínských textech, čínském filmu a čínském braillském systému, a překladatelské studie). Je-li to nutné, lze provést společný dohled s učiteli z jiných oddělení SOAS . Výzkum prováděný na úrovni MPhil a PhD je založen na literárních, dokumentárních a archivních materiálech v jazycích oblasti a / nebo na terénní práci prováděné v těchto jazycích.... [-]

Spojené království London Singapur Singapore
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Lingnan University

Lingnan University nabízí Ph.D. v čínské filozofii. Studenti mohou vybrat z následujících oblastí výzkumu: čínská klasická literatura, čínská moderní a soudobá literatura ... [+]

Doktor čínské filozofie

Doba trvání: 3 nebo 4 roky (na plný úvazek)

Na čínském ministerstvu osmi univerzit v Hongkongu má čínské oddělení univerzity své vlastní charakteristiky, zejména v oblasti výzkumu literatury a lingvistiky, a má určitý vliv na akademické kruhy doma i v zahraničí.

Profesor Cai Zongqi je přednášejícím na čínském ministerstvu Lingnan University, profesorem čínské literatury a srovnávací literatury na Illinoisské univerzitě v Urbane-Champaign, je známý učitel s mezinárodní reputací. Profesor Cai předsedal opětovnému vydání časopisu Journal of Lingnan, který se věnuje oživení slavné tradice čínských studií na univerzitě v Lingnan v Guangzhou, zlepšení úrovně akademického výzkumu oddělení a přinášení pověsti čínského ministerstva Lingda na vyšší úroveň.... [-]

Hongkong Tuen Mun
Září 2019
Angličtina
Denní studium
30 - 72 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině