PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Čínština - Zde naleznete doktorské studium Čínština

Obvykle uznávaná jako nejvyšší úroveň vzdělání, kterou může student dosáhnout, doktor filozofie nebo PhD, je titul, který někteří lidé absolvují po magisterském programu. To obvykle vyžaduje důkladnou práci nebo disertaci po rozsáhlém výzkumu a studiu a trvá tři až šest let získat.

Co je doktorát v čínštině? Získat pokročilý stupeň, jako je tento, se skládá z důkladného výzkumu v čínské koncentraci. Studenti, kteří se účastní tohoto postgraduálního programu, často studují složitost jazyka, například syntaxi a výslovnost. Studie také obvykle obsahují podrobné recenze literatury od klasiky po současnost, přičemž některé koncentrace se zaměřují na historii, umění nebo jiné oblasti týkající se čínské kultury.

Vedle vyšších akademických kreditů se většina účastníků tohoto typu programu také naučí, jak účinně řídit čas, nalézt inovativní řešení problémů a komunikovat ústně i písemně. Tyto dovednosti se mohou vztahovat na jakoukoli oblast života, profesionální nebo jinak.

Doktorát v čínštině může kolísat ceny v závislosti na zemi, škole a délce programu. Chcete-li plně porozumět nákladům spojeným s tímto typem studia, obraťte se na potenciální školy, které vás zajímají, a požádejte přímo o přijetí a výuku.

Existuje mnoho kariérních cest, které může sledovat někdo s doktorem v čínštině. Mnoho studentů pracuje jako tlumočníci nebo překladatelé. Jiní vyučují angličtinu k čínským studentům, zatímco někteří se stanou učiteli středních škol, univerzitními profesory nebo výzkumnými asistenty. Stále někteří najdou vládní pozice jako analytici politik nebo poradci mezinárodních vztahů.

Doktorské programy v této oblasti nabízejí řada institucí po celém světě. Některé univerzity povolují studium mimo areál, což se může ukázat jako velmi výhodné pro ty, kteří potřebují flexibilní program. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

2 Výsledky v Čínština Filter

Doktor čínské filozofie

Lingnan University
Kampus Denní studium 30 - 72 měsíce Kontaktuj školu Hongkong Tuen Mun

Lingnan University nabízí Ph.D. v čínské filozofii. Studenti mohou vybrat z následujících oblastí výzkumu: čínská klasická literatura, čínská moderní a soudobá literatura (Čína, Hongkong, Taiwan), čínská, čínská jazykověda, čínská stylistika, srovnávací literatura. .

Výzkumné studium (MPhil / PhD) v čínských a vnitřních asijských studiích

SOAS University of London
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 3 více

Oddělení je schopno dohlížet na diplomy MPhil a PhD prostřednictvím výzkumu a práce v široké škále kulturních a jazykových předmětů. Intenzivní studenti by se neměli cítit nuceni omezovat výběr témat na ty, které jsou označeny jmény současných zaměstnanců (postgraduální studenti v poslední době pracují na tak různorodých tématech jako barevná symbolika ve starověkých čínských textech, čínském filmu a čínském braillském systému, a překladatelské studie). Je-li to nutné, lze provést společný dohled s učiteli z jiných oddělení SOAS . Výzkum prováděný na úrovni MPhil a PhD je založen na literárních, dokumentárních a archivních materiálech v jazycích oblasti a / nebo na terénní práci prováděné v těchto jazycích.