$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Řízení dopravy - Zde naleznete doktorské studium Řízení dopravy

PhD je prestižní titul představený pro dokončení programu intenzivního akademického studia. Často trvá čtyři až šest let k dokončení; Délka každého programu je však odlišná. Univerzity obvykle vyžadují, aby doktorandi dokázali provádět výzkum, absolvovat kurzy a zkoušky, předkládat disertační práci a být potvrzeni skupinou jmenovaných odborníků ve vybraném a… Čtěte více

PhD je prestižní titul představený pro dokončení programu intenzivního akademického studia. Často trvá čtyři až šest let k dokončení; Délka každého programu je však odlišná. Univerzity obvykle vyžadují, aby doktorandi dokázali provádět výzkum, absolvovat kurzy a zkoušky, předkládat disertační práci a být potvrzeni skupinou jmenovaných odborníků ve vybraném akademickém oboru.

Co je doktorát v řízení dopravy? Oblasti řízení dopravy se zabývá logistikou, která je spojena s přepravou lidí nebo předmětů z jednoho místa do druhého. Ať už jde o železniční dopravu nebo rozsáhlou přepravu zboží, logistika přepravy musí prokázat bezpečnost, účinnost a včasnost. Doktorský program v oblasti řízení dopravy může vyžadovat rozsáhlý výzkum v oblasti statistiky, matematiky a kvantitativního uvažování.Typické kurzy v těchto programech se často týkají dopravní vědy, analýzy dopravy, ekonomiky dopravních systémů, urbanismu, stavebního inženýrství a analýzy dopravní politiky. Studenti mohou také pracovat s softwarem TMS (systém řízení dopravy). Další kurzy mohou zkoumat analýzu poptávky po cestování, umělou inteligenci v dopravě, geografické informační systémy a společenské vědy. V některých programech studenti dokončí replikační projekt, ve kterém musí reprodukovat nálezy publikované v renomovaném časopise o dopravě.

Schopnosti získané v rámci doktorského programu pro řízení dopravy mají prospěch z řady dalších povolání. Studenti se mohou naučit optimální dovednosti pro vyjednávání a komunikaci. Mohou také posílit své analytické a rozumové schopnosti, stejně jako schopnost zůstat zaměřeny na řešení.

Různé univerzity v zemích po celém světě nabízejí programy, které se liší délkou a náklady.Podrobně se obraťte na jednotlivé školy, které nabízejí programy, které vás zajímají.

Kariéra úspěšných doktorandů v oblasti řízení dopravy se nachází v mnoha průmyslových odvětvích. Jednotlivci s PhD v dopravním managementu mohou být schopni zajistit konzultantské pracovní pozice u společností hledajících logistickou pomoc. Některé odvětví, která hledají logistické poradce, jsou stavební, vládní, potravinářské, osobní a mezinárodní doprava.

Mnoho doktorských studentů bylo schopno najít možnosti pro online studium v ​​oblasti řízení dopravy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Johannesburg
Johannesburg, Jihoafrická republika

Student by měl rozvíjet intelektuální a specializované kompetence a praktické dovednosti v osvojování, interpretaci, porozumění, analýze a aplikaci dopravní ekonomiky, managem ... +

Student by měl rozvíjet intelektuální a specializované kompetence a praktické dovednosti v osvojování, interpretaci, porozumění, analýze a aplikaci dopravní ekonomiky, managementu a regulačních principů. Student by měl rozvíjet dovednosti v oblasti výzkumu, psaní a tvůrčího myšlení v oblasti dopravní ekonomiky. Student by měl být schopen přijímat strategická rozhodnutí v souvislosti s dopravním odvětvím a analyzovat a hodnotit jakákoli interní nebo externí rozhodnutí ovlivňující toto odvětví. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
2 - 4 roky
Angličtina
Úno 2023
31 Říj 2022
Kampus