close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Řízení dopravy v Indie - Zde naleznete doktorské studium Řízení dopravy v Indie

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby. Dopravní management je oblast logistiky, kter… Čtěte více

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Dopravní management je oblast logistiky, která zahrnuje řízení a dohlížejí na dodávku zboží a služeb z jednoho bodu do druhého. Studenti se naučí pracovat s dopravními společnostmi, dohlížet na obaly, ujistěte se, že předměty jsou správně zdokumentovány, a zajistit, aby všechny zásilky v souladu s místními a federálními zákony.

Nachází se v jižní části Asie, Indická republika je druhou nejlidnatější zemí na světě s přibližně 1,27 miliardy lidí. Indie má čtyři typy škol, Centrální univerzity, státní univerzity, považovaný za univerzitu a soukromých vysokých škol spočívající ve více než 550 institucí.

Doktorské studium Řízení dopravy v Indie - Veškeré informace o doktorském studiu Řízení dopravy v Indie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
UPES
Dehradun, Indie

Řízení dopravy PhD

PhD
Čvc 2020
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde