$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Řečtina - Zde naleznete doktorské studium Řečtina

Sledování vyššího stupně jako doktorské studium může být zásadním krokem směrem k profesnímu pokroku. Je to rozhodnutí, které mnoho odborníků dělá za účelem dosažení odborného postavení ve svých oborech. Co je doktorát v řečtině? Tento druh studijního programu nabízí studentům možnost provádět pokročilý výzkum a specializaci ve studiu starověkého či mo… Čtěte více

Sledování vyššího stupně jako doktorské studium může být zásadním krokem směrem k profesnímu pokroku. Je to rozhodnutí, které mnoho odborníků dělá za účelem dosažení odborného postavení ve svých oborech.

Co je doktorát v řečtině? Tento druh studijního programu nabízí studentům možnost provádět pokročilý výzkum a specializaci ve studiu starověkého či moderního Řecka. Programy mohou zahrnovat širokou škálu interdisciplinárních témat z dávné historie, klasických studií, klasické a současné literatury, drama, kultury a filozofie nejen starověkého Řecka, ale i moderní kultury. Mohou být využity jak moderní perspektivy, tak starodávné studijní techniky.

Velkou část pokročilého studijního programu, jako je tento, může být zkoumání konkrétních témat a poté předložení těchto zjištění. Tímto způsobem studenti získávají nejen znalosti ve svých oborech, ale také zlepšují komunikační, vedoucí a výzkumné dovednosti.

Pokročilé studijní programy, jako je tento, jsou často velmi přísné a mají semestrální hodiny a požadavky na absolvování kurzu. Mohou existovat také závěrečné zkoušky a disertační požadavky. Doba i požadované náklady se liší od školy po školu, takže je důležité pečlivě zkoumat výuku a poplatky.

Studenti, kteří dokončí doktorské studium v ​​řečtině, mají příležitost být uznáváni jako odborníci ve svých oborech. Jejich odborná práce bude vhodná pro kariéru na univerzitách a vysokých školách jako poradci, profesoři nebo výzkumní pracovníci. Jako profesoři a odborníci mohou mít také možnost zveřejnit svůj výzkum a nahlédnutí. Kromě práce jako učitelé na vysokých školách se mohou stát také vývojáři a autory učebních osnov, nebo mohou nalézt pozice jako překladatelé mezinárodních organizací.

Některé řecké doktorské programy mají určitou dostupnost online, ale tradiční školní třídy jsou také nabízeny v mnoha školách po celém světě. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Johannesburg
Johannesburg, Jihoafrická republika

V doktorském studijním programu studenti prokazují svou schopnost provádět originální výzkum. V ideálním případě by tento výzkum měl vést ke zveřejnění článku nebo knihy. Form ... +

V doktorském studijním programu studenti prokazují svou schopnost provádět originální výzkum. V ideálním případě by tento výzkum měl vést ke zveřejnění článku nebo knihy. Formativní hodnotu doktorského titulu nelze nadceňovat: osvojení a procvičování dovedností tvůrčího a originálního myšlení, řešení problémů, kritické čtení, analýza a syntéza. Téma titulu by mělo přispět k pochopení řecké civilizace (starověké, helénistické, byzantské nebo moderní) a jejího příspěvku k západní civilizaci (politická teorie, filozofie, náboženství, literatura, divadlo, film, náboženství, architektura atd.) -
PhD
Denní studium
3 roky
Angličtina
Úno 2023
31 Říj 2022
Kampus