$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Školní poradenství - Zde naleznete doktorské studium Školní poradenství

Zatímco magisterský titul uděluje hodně o konkrétním předmětu, doktor filozofie program nabízí příležitost pro studentu provést originální výzkum. Konečně, každý student si obvykle vybírá práci a píše o dané diplomové práci. Co je doktorát v poradenství v oblasti školství? Profesionálové se mohou rozhodnout, že se přesunou na doktorský titul, aby rozšířil… Čtěte více

Zatímco magisterský titul uděluje hodně o konkrétním předmětu, doktor filozofie program nabízí příležitost pro studentu provést originální výzkum. Konečně, každý student si obvykle vybírá práci a píše o dané diplomové práci.

Co je doktorát v poradenství v oblasti školství? Profesionálové se mohou rozhodnout, že se přesunou na doktorský titul, aby rozšířili své znalosti o tom, jak nejlépe pomáhat žákům na všech úrovních vzdělávání. Studenti v této oblasti mohou absolvovat kurzy v specializovaných oblastech poradenství, jako je terapie zármutkem nebo koučování kurikula. Může se také klást důraz na řízení a tito studenti studují výuku a různé aspekty řízení poradce v průběhu svého programu.

Při přípravě na doktorandské studium získají účastníci dovednosti v oblasti výzkumu a psaní, které pomáhají při vytváření uvažující vědecké práce v budoucnu. Snad nejdůležitější je, že absolventi těchto programů jsou vyškoleni v dohlížení na studentské poradce, které se uplatní v různých manažerských rolích.

Náklady na vzdělávání mohou být důležitým faktorem při výběru vysoké školy nebo univerzity. Studenti by měli vždycky věnovat čas zkoumání požadavků jakéhokoli programu, aby se ujistil, že splňuje svůj plán a ekonomické prostředky.

Po ukončení studia, velké procento lidí začíná roli ve výuce nebo řízení studentských poradců. Profesionálové jsou skvělou příležitostí k předávání dovedností a pomáhají vylepšovat novou generaci poradců. Někteří absolventi se rozhodnou stát výzkumnými pracovníky, zaměřenými na osvědčené postupy a nové teorie v oblasti poradenství. Někteří mohou při vývoji svého výzkumu zůstat školní poradci a jiní mohou pracovat jako analytici nebo vývojáři v think-tancích nebo na univerzitních studijních odděleních.

Studenti, kteří sní o tom, že budou pokračovat ve své profesní dráze ve školním poradenství, mohou najít doktorandské studium jako přirozený další krok. Místní a on-line instituce mohou dovolit, aby téměř každý kandidoval na titul. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Florida College of Education
Gainesville, Spojené státy americké

Dobře se hodí pro jednotlivce, kteří chtějí plnit role poradců pedagogů - výzkum, psaní, výuka, supervize, poradenství a konzultace a vedení a obhajoba.

Dobře se hodí pro jednotlivce, kteří chtějí plnit role poradců pedagogů - výzkum, psaní, výuka, supervize, poradenství a konzultace a vedení a obhajoba. -
PhD
Angličtina
Kampus
 
Lindsey Wilson College
Columbia, Spojené státy americké

Doktorský titul v oboru Vzdělávání a dohled nad poradci (CES) připravuje studenty na službu vedoucích v klinické praxi, supervizi, administrativě, vzdělávání a výzkumu v rámci ... +

Doktorský titul v oboru Vzdělávání a dohled nad poradci (CES) připravuje studenty na službu vedoucích v klinické praxi, supervizi, administrativě, vzdělávání a výzkumu v rámci poradenské profese. Regionální a národní údaje naznačují potřebu vedení v těchto oblastech s cílem podpořit rostoucí počet profesionálů v oblasti duševního zdraví poskytujících služby. -
PhD
Angličtina
Kampus