PHDSTUDIES

Doktorské studium v Las Palmas de Gran Canaria - Zde naleznete doktorské studium v Las Palmas de Gran Canaria

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Las Palmas město je 9. největší ve Španělsku a nachází se na Kanárských ostrovech. To má více než 300.000 obyvatel a má na univerzitě v Las Palmas de Gran Canaria.

Doktorské studium v Las Palmas de Gran Canaria - Veškeré informace o doktorském studiu v Las Palmas de Gran Canaria. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Las Palmas de Gran Canaria zde.

nalezené výsledky Filter

Doctorado en perspectivas científicas sobre el turismo

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Centro: Facultad de Economia, Empresa y Turismo. Titulación: Doctorado en Perspectivas Científicas sobre el Turismo y la Dirección de Empresas Turísticas. Tipo: Doctorado. Ram ...

Čtěte více