PHDSTUDIES

Doktorské studium Živočišná výroba v Mexiko - Zde naleznete doktorské studium Živočišná výroba v Mexiko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Věda o zvířatech zahrnuje studium zvířat pod lidskou kontrolou. Kurikulum se obvykle zaměřuje na vědu, spolu s praktickými zkušenostmi se zvířaty. Tento studijní obor připravuje studenty na kariéru pracující se zvířaty, což může zahrnovat zemědělství, chov zvířat a chování zvířat.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Doktorské studium Živočišná výroba v Mexiko - Veškeré informace o doktorském studiu Živočišná výroba v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko zde!

1 Výsledky v Živočišná výroba, Mexiko Filter

Philosophia doktorát v živočišné výrobě a přírodních zdrojů

Universidad Autonoma de Chihuahua
PhD
Čvc 2020
<
Denní studium
<
8 semestry
španělština
Kampus

Program je zaměřen na celkové tvorbě lidských zdrojů na úrovni absolventa, aby se zapojily do vytváření, ověřování a / nebo předávání poznatků a školení odborníků, reagují na ...

Čtěte více