PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Živočišná výroba - Zde naleznete doktorské studium Živočišná výroba

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Věda o zvířatech zahrnuje programy biologie a řízení potravin, laboratorních a doprovodných druhů zvířat. Studenti se mohou seznámit s biologií zvířat a objevit způsoby, jak řešit místní a globální problémy, kterým čelí živočišná odvětví. Jedná se o skvělou oblast studia pro zájemce o řízení zvířat.

Doktorské studium Živočišná výroba - Veškeré informace o doktorském studiu Živočišná výroba. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Živočišná výroba Filter

PhD v oboru fyziologie zvířat

Charles University Faculty of Science
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 4 roky Říjen 2019 Česká republika Prague + 1 více

Tato větev je studiem biologických funkcí živočišných a lidských organismů. Používají se široké možnosti moderních experimentálních metod molekulární biologie, chemie, fyziky a některých speciálních fyziologických technik, buněčných, orgánových a organizačních aspektů.

Philosophia doktorát v živočišné výrobě a přírodních zdrojů

Universidad Autonoma de Chihuahua
Kampus Denní studium 8 semestry Červenec 2020 Mexiko Chihuahua

Program je zaměřen na celkové tvorbě lidských zdrojů na úrovni absolventa, aby se zapojily do vytváření, ověřování a / nebo předávání poznatků a školení odborníků, reagují na inovativní návrhy a podporované znalosti vyžaduje řešení problému systémy živočišné výroby, udržitelné využívání a využívání přírodních zdrojů v Chihuahua, Mexiko i mimo ní.