PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Írán - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Írán

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Žurnalistika je uspokojující kariéru, která kombinuje vzrušení pokrývající reportáž s uspokojením způsob života rámci veřejné služby. Studijní programy jsou složeny poskytnout absolventům vyškoleni analyzovat a přijít na složitých jevů naší doby, stejně jako zvýšení novinářské normy ve všech médiích.

Je známý jako Íránské islámské republiky. To je v západní Asii. Vzdělávání je zde ústřední s K-12 vzdělání je pod dohledem ministerstva školství, zatímco vyšší vzdělání dohlíží ministerstvo vědy a Technology.According na SCImago by Írán řadí čtvrtý na světě, co se týče výsledků výzkumu do roku 2018.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Írán - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Írán. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Írán Filter

PhD ve správě médií

University of Tehran, Kish International Campus
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Írán Teherán

Doktor doktorské filozofie (PhD) v mediálním managementu poskytne rámec, zaměření a disciplínu nezbytnou k provedení spekulativního šetření v oblasti médií a komunikace. Tento program je ideální pro každého, kdo je nadšený možností pracovat v rychle se rozvíjejícím mediálním a zábavním průmyslu.