PHDSTUDIES

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Írán - Zde naleznete doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Írán

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Žurnalistika je uspokojující kariéru, která kombinuje vzrušení pokrývající reportáž s uspokojením způsob života rámci veřejné služby. Studijní programy jsou složeny poskytnout absolventům vyškoleni analyzovat a přijít na složitých jevů naší doby, stejně jako zvýšení novinářské normy ve všech médiích.

Je známý jako Íránské islámské republiky. To je v západní Asii. Vzdělávání je zde ústřední s K-12 vzdělání je pod dohledem ministerstva školství, zatímco vyšší vzdělání dohlíží ministerstvo vědy a Technology.According na SCImago by Írán řadí čtvrtý na světě, co se týče výsledků výzkumu do roku 2018.

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Írán - Veškeré informace o doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Írán. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Írán zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Írán Filter

PhD ve správě médií

University of Tehran, Kish International Campus
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Doktor doktorské filozofie (PhD) v mediálním managementu poskytne rámec, zaměření a disciplínu nezbytnou k provedení spekulativního šetření v oblasti médií a komunikace. Tento ...

Čtěte více