PHDSTUDIES

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Česká republika - Praha 6 - Zde naleznete doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Česká republika - Praha 6

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Žurnalistika se týká shromažďování, organizování a prezentaci informací v písemné formě nebo vysílaného. Novináři jsou spisovatelé a komunikátory, kteří žádají důležité a někdy i nepříjemné otázky, která pomáhají jednotlivcům smysl událostí odehrávajících se kolem nich jak lokálně, tak i na mezinárodní úrovni.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Česká republika - Praha 6 - Veškeré informace o doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Česká republika - Praha 6 Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Praha 6 zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Praha 6 Filter

PhD v oboru sémiotiky a filosofie komunikace

Faculty of Humanities, Charles University
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Francouzština
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Doktorský program Semiotika a komunikační filozofie poskytuje náročný výcvik nezbytný pro kvalifikovaný filosofický a sémiotický výzkum komunikace, její vývoj, změny a vztahy ...

Čtěte více