PHDSTUDIES

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Belgie - Zde naleznete doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Belgie

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Žurnalistika se týká psaní o aktuálních událostech pro vysílání zpráv v rozhlase nebo v televizi, nebo tištěných článků pro noviny a jiných publikací. Novináři pomůže podpořit a zapojit širokou veřejnost a pomoci informovat čtenáře a diváky na celém světě kolem nich.

Belgie nabízí tržně orientované vyšší úrovně vzdělání, která je založena na dovednosti a inovací. V zemi 's vysokoškolské instituce nabízejí interaktivní současně výzkumu orientovaného vysokoškolského vzdělání před vstupem na trh práce.

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Belgie - Veškeré informace o doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Belgie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Belgie Filter

PhD v komunikačních studiích

European College for Liberal Studies
PhD
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. - doktor filozofie v komunikačních studiích (60 kreditů)

Čtěte více