PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Brazílie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Brazílie

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Žurnalistika se týká psaní o aktuálních událostech pro vysílání zpráv v rozhlase nebo v televizi, nebo tištěných článků pro noviny a jiných publikací. Novináři pomůže podpořit a zapojit širokou veřejnost a pomoci informovat čtenáře a diváky na celém světě kolem nich.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Brazílie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Brazílie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Brazílie Filter

Absolvent v komunikačních a spotřebních postupech

ESPM
PhD 01 March 2020 Kombinované Portuguese Campus forma

Graduate Program v komunikaci a stricto sensu spotřebitelů Practices ESPM (PPGCOM ESPM) byla zahájena v roce 2006 s akademickou magisterského kurzu a měl doktorát kurs schvále ...

Čtěte více