PHDSTUDIES

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Kolumbie - Zde naleznete doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Kolumbie

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Pole žurnalistiky vyžaduje profesionály ochotné hledat informace a předat jej veřejnosti prostřednictvím novinových článků či rozhlasového a televizního vysílání. Žurnalistika je obor, který vyžaduje jednotlivcům být organizována, těžce pracující a detail-orientovaný.

Kolumbie je opravdu rozmanitá a jedinečná země, která se nachází v severozápadním rohu Jižní Ameriky. S přátelskými lidmi, exotických krajin a kosmopolitních měst, Kolumbie je určitě místo, učit španělsky.

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Kolumbie - Veškeré informace o doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Kolumbie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kolumbie zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Kolumbie Filter

Doktorát v oboru komunikace, jazyků a informací

Pontificia Universidad Javeriana
PhD
<
Denní studium
<
8 semestry
Spanish (Colombia)
Kampus

Doktorát v oboru komunikace, jazyků a informací, který nabízí Pontificia Universidad Javeriana je vyspělou výzkumnou platformou interdisciplinárního charakteru na soutoku komu ...

Čtěte více