PHDSTUDIES

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Demokratická republika Kongo - Zde naleznete doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Demokratická republika Kongo

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Pole žurnalistiky vyžaduje profesionály ochotné hledat informace a předat jej veřejnosti prostřednictvím novinových článků či rozhlasového a televizního vysílání. Žurnalistika je obor, který vyžaduje jednotlivcům být organizována, těžce pracující a detail-orientovaný.

Studenti, kteří chtěli dozvědět o kultuře specifické kuchyně a zábavy se mohou těšit školní docházky v Konžské demokratické republiky (Zair), protože jídlo a hudba jsou dva z země 's nejpopulárnější zábav. Stovky různých etnik nazývají domovské země, a francouzština je nejčastější z 242 mluvených jazyků.

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Demokratická republika Kongo - Veškeré informace o doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Demokratická republika Kongo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Demokratická republika Kongo zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Demokratická republika Kongo Filter

Doktorát v oboru sociální komunikace

L’Université Catholique Du Congo
PhD
<
Denní studium
Francouzština
Kampus

Na postgraduální úrovni, studenti mohou získat Stupně absolvent vyšších studií, lékař a pracovník vysokého školství v sociální komunikaci.

Čtěte více