PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Kypr - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Kypr

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Žurnalistika je obor, který se zaměřuje na uvedení informace týkající se místních, národních a mezinárodních akcí do povědomí široké veřejnosti. Novináři pomoci informovat lidi prostřednictvím rozhovorů, pozorování, nebo čtením a shrnující minulé články a příslušné dokumenty.

Kypr se nachází v severovýchodním cípu Středozemního moře. Je to třetí největší ostrov ve Středozemním moři. Kypr je známo, že místo narození Afrodity (Venuše), řecká bohyně lásky.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Kypr - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Kypr. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Kypr Filter

PhD v médiích a komunikaci

University of Nicosia
PhD 01 September 2020 Denní studium Kombinované Angličtina řecký Campus forma

Se silnými stránkami v oblasti médií a komunikace nabízí Department of Communications výzkumným pracovníkům a profesionálním pracovníkům silnou platformu pro rozvoj jak svých ...

Čtěte více