PHDSTUDIES

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Malajsie - Zde naleznete doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Malajsie

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Žurnalistika se týká psaní a komunikaci příběhů a aktuálních událostech a analyzovat minulé události s cílem pomoci jednotlivcům lépe porozumět minulé, současné a potenciální budoucí svět. Novináři pracují shromáždit fakta okolní událost a pak předat tyto informace svým čtenářům, divákům a předplatitelům.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Malajsie - Veškeré informace o doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Malajsie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Malajsie Filter

Doktor filozofie v odborné komunikaci

IUMW - International University of Malaya-Wales
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Výzkum v rámci doktorského studijního programu je důkladným zkoumáním konkrétních výzkumných otázek spojených s odbornou komunikační disciplínou s cílem posílit a přispět k no ...

Čtěte více