Filter
PhD
Severní Amerika Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované mDoktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Žurnalistika se týká psaní a komunikaci příběhů a aktuálních událostech a analyzovat minulé události s cílem pomoci jednotlivcům lépe porozumět minulé, současné a potenciální budoucí svět. Novináři pracují shromáždit fakta okolní událost a pak předat tyto informace svým čtenářům, divákům a předplatitelům.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Severní Amerika

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Temple University Klein College of Media and Communication

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit ... [+]

Doktorské studium

Komunikace je fascinující a různorodá disciplína, která ve spojení se studiem médií zahrnuje podrobné zkoumání vztahů mezi lidmi a médii. Ať už vás zajímá kulturní, ekonomický, historický nebo sociálně psychologický kontext - nebo nějaká jejich kombinace - ponoříte se do humanitních oborů, věd a dalších oborů, abyste získali vyspělý multidisciplinární titul v dynamickém a stále - vývojové pole.

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na kariéru v akademii nebo profesní dráhy v oblasti poradenství, vzdělávání, financí, vlády, průmyslu, práva, politiky nebo výzkumu. . Jako student doktorského studia v oblasti médií a komunikace budete spolupracovat s mentory, podílet se na fakultním výzkumu a vědeckém publikování a absolvovat se silným základem teorie a metodologií výzkumu pokrývajících několik oblastí zájmu, včetně... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
7 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině