PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Žurnalistika se týká psaní a komunikaci příběhů a aktuálních událostech a analyzovat minulé události s cílem pomoci jednotlivcům lépe porozumět minulé, současné a potenciální budoucí svět. Novináři pracují shromáždit fakta okolní událost a pak předat tyto informace svým čtenářům, divákům a předplatitelům.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Severní Amerika Filter

Doktorka filozofie v médiích a komunikaci

Temple University Klein College of Media and Communication
Spojené státy americké, Philadelphie
PhD
01 Aug 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
7 roky
15 Dec 2019
Angličtina
Campus forma

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na ...

Čtěte více