PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Canterbury - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Canterbury

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Žurnalistika se týká psaní o aktuálních událostech pro vysílání zpráv v rozhlase nebo v televizi, nebo tištěných článků pro noviny a jiných publikací. Novináři pomůže podpořit a zapojit širokou veřejnost a pomoci informovat čtenáře a diváky na celém světě kolem nich.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Canterbury je historické město katedrály, a jméno znamená "Kent lidí 's pevností ". Je to domov pro čtyři vysoké školy a několik dalších vysokých škol, které pokrývají 25% dospělé populace Canterbury.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Canterbury - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Canterbury Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Canterbury zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Canterbury Filter

PhD v oboru Digital Arts

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts
Spojené království, Canterbury
PhD
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Campus forma

Škola vede vysoce kvalitní významný národní a mezinárodní výzkum a nabízí vynikající příležitosti pro absolventské studium, úspěšně kombinuje moderní inženýrství a technologii ...

Čtěte více