PHDSTUDIES

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Farnham - Zde naleznete doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Farnham

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Žurnalistika je uspokojující kariéru, která kombinuje vzrušení pokrývající reportáž s uspokojením způsob života rámci veřejné služby. Studijní programy jsou složeny poskytnout absolventům vyškoleni analyzovat a přijít na složitých jevů naší doby, stejně jako zvýšení novinářské normy ve všech médiích.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Farnham - Veškeré informace o doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Farnham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Farnham zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Farnham Filter

PG - Research Film, Media, Music and Performance

University for the Creative Arts
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí ...

Čtěte více