PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Anglie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Anglie

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Žurnalistika se týká shromažďování, organizování a prezentaci informací v písemné formě nebo vysílaného. Novináři jsou spisovatelé a komunikátory, kteří žádají důležité a někdy i nepříjemné otázky, která pomáhají jednotlivcům smysl událostí odehrávajících se kolem nich jak lokálně, tak i na mezinárodní úrovni.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Anglie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Anglie Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Anglie zde!

3 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Anglie Filter

Výzkumné studium (MPhil / PhD) ve studiích médií

SOAS University of London
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Září 2020 Spojené království Londýn + 1 více

Mediální a filmová studia na SOAS má rozšířený program doktorského výzkumu, do kterého je v současné době zapsáno asi třicet studentů. Naši výzkumní studenti pracují na mimořádně širokém spektru témat, teoretických i empirických, přičemž přibližně polovina pochází z Afriky, Středního východu a Asie a polovina z Evropy a Severní Ameriky. Centrum klade důraz na získávání kritických teoretických dovedností a důkladné regionální, jazykové a kulturní znalosti médií a filmových forem a postupů.

Studijní programy (MPhil / PhD) ve filmových studiích

SOAS University of London
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Září 2020 Spojené království Londýn + 1 více

Centrum pro filmová a obrazovková studia vybírá aplikace pro disciplinární a interdisciplinární výzkum filmových a projekčních studií se zvláštním ohledem na Afriku, Asii a Blízký a Střední východ. Geografické zaměření střediska na filmový a obrazovkový průmysl a pohyby mimo dominantní západní „globální“ hollywoodskou a evropskou ekonomiku produkce, distribuce a výstavy, činí centrum jedinečným ve svém přístupu. Rovněž chceme podporovat výzkum nadnárodní, transkulturní a multimediální povahy obrazu ve dvacátém a dvacátém prvním století.

PhD v oboru Digital Arts

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Spojené království Canterbury + 1 více

Škola vede vysoce kvalitní významný národní a mezinárodní výzkum a nabízí vynikající příležitosti pro absolventské studium, úspěšně kombinuje moderní inženýrství a technologii s vzrušující oblastí digitálních médií. Skupina digitálních médií má zájmy v mnoha oblastech interaktivního multimediálního a digitálního filmu a animace.