PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Londýn - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Londýn

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Pole žurnalistiky vyžaduje profesionály ochotné hledat informace a předat jej veřejnosti prostřednictvím novinových článků či rozhlasového a televizního vysílání. Žurnalistika je obor, který vyžaduje jednotlivcům být organizována, těžce pracující a detail-orientovaný.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Londýn - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Spojené království - Londýn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Londýn zde!

2 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Londýn Filter

Studijní programy (MPhil / PhD) ve filmových studiích

SOAS University of London
PhD Září 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Centrum pro filmová a obrazovková studia vybírá aplikace pro disciplinární a interdisciplinární výzkum filmových a projekčních studií se zvláštním ohledem na Afriku, Asii a Bl ...

Čtěte více

Výzkumné studium (MPhil / PhD) ve studiích médií

SOAS University of London
PhD Září 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Mediální a filmová studia na SOAS má rozšířený program doktorského výzkumu, do kterého je v současné době zapsáno asi třicet studentů. Naši výzkumní studenti pracují na mimořá ...

Čtěte více