PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

V oboru žurnalistiky vám dá obchody a sebevědomí začít svou profesi jako novinář. Skvělý novinář není jen má specializované a odborné znalosti, ale také duševní šířka a zvědavost o světě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované doktorské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Spojené státy americké Filter

Doktorka filozofie v médiích a komunikaci

Temple University Klein College of Media and Communication
PhD Srpen 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na ...

Čtěte více