PHDSTUDIES

Doktorské studium Abrahámovská náboženství v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Abrahámovská náboženství v Česká republika

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Doktorské studium Abrahámovská náboženství v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Abrahámovská náboženství v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

1 Výsledky v Abrahámovská náboženství, Česká republika Filter

PhD v židovských studiích

Charles University Hussite Theological Faculty
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Doktorský studijní program "Teologie", obor studium "Židovské studium" se standardní délkou studia čtyřleté připravuje studenty na nezávislý vědecký výzkum a samostatnou tvůrč ...

Čtěte více