PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Administrativa v Brazílie - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Administrativa v Brazílie

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Některé z nejlepších univerzit v Latinské Americe se sídlem v Brazílii, v zemi, která má více než 2000 vysokých škol. Vysoké školy v Brazílii lze rozdělit do následujících skupin: federální vláda spravovaných univerzity, Státní vláda řídila vysokými školami; obecní vládě podařilo univerzit a soukromých vysokých škol.

Kombinované studium doktorské studium Administrativa v Brazílie - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Administrativa v Brazílie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Administrativa, Brazílie Filter

Doktorát z administrativy

ESPM – Brasil
PhD
08 Úno 2021
<
Kombinované studium
<
8 semestry
Portugalština
Kampus

Doktorský kurz je zaměřen na oblast správy, která se zabývá řízením organizací, které podnikají v domácím i mezinárodním prostředí.

Čtěte více