PHDSTUDIES

Kombinované studium mDoktorské studium Administrativa v Jižní Amerika - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Administrativa v Jižní Amerika

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Národy Jižní Ameriky nabízejí silný zážitek s bohatou dobré architektury, styl vaření, keramiky, a tancem. S bohatou minulostí ve folklóru, studuje v Jižní Americe vám umožní dopřát v kultuře, která existovala po staletí.

Kombinované studium doktorské studium Administrativa v Jižní Amerika - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Administrativa v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

1 Výsledky v Administrativa, Jižní Amerika Filter

Doktorát z administrativy

ESPM – Brasil
PhD
08 Úno 2021
<
Kombinované studium
<
8 semestry
Portugalština
Kampus

Doktorský kurz je zaměřen na oblast správy, která se zabývá řízením organizací, které podnikají v domácím i mezinárodním prostředí.

Čtěte více