PHDSTUDIES

Doktorské studium Administrativa v Mexiko - Zde naleznete doktorské studium Administrativa v Mexiko

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Doktorské studium Administrativa v Mexiko - Veškeré informace o doktorském studiu Administrativa v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko zde!

1 Výsledky v Administrativa, Mexiko Filter

Doktorát v správních věd

Universidad Autonoma de Aguascalientes
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
španělština
Kampus

Doktorát v oboru správních věd nabízí dostatek příležitostí pro ty, kteří chtějí program, který vyhovuje vašim potřebám.

Čtěte více