PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Agronomie v Asie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Agronomie v Asie

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Zemědělské vědy zahrnuje širokou oblast témat, a třídy mohou být přijata ve školách po celém světě. Témata zahrnují potravinovou vědu, zemědělství, lesní technologii, Agroecology, veterinární lékařství, biologické inženýrství, volně žijících živočichů vědy a techniky plodin.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované doktorské studium Agronomie v Asie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Agronomie v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

1 Výsledky v Agronomie, Asie Filter

Sjednocené Graduate School of zemědělských věd, Iwate univerzita (PhD)

Hirosaki University
Japonsko, Hirosaki
PhD
Duben 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Campus forma

„Spojené Graduate School of zemědělských věd, Iwate University. (PhD)“je organizována na základě tří mistrovských kurzů (zemědělství nebo zemědělství a Life Science) ze Hirosa ...

Čtěte více