PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Agronomie v Japonsko - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Agronomie v Japonsko

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Studenti, kteří chtějí pracovat na zemi a půdu v ​​různých kapacitách chtít vzít tříd v zemědělských věd. Tato oblast zahrnuje širokou škálu témat, jako jsou potraviny a půdních vědách, stejně jako péči o zvířata.

Japonsko má jeden z vysoce integrovaných systémů vysokoškolského vzdělávání v Asii. Japans přístup k vědě a technologie je vysoce hodnocen tak jejich úroveň vzdělání velmi strukturované od dětství přes primární sekundární a terciární úrovni. Se 126 milionů lidí žijících v Japonsku má kulturní bohaté prostředí. Větší Tokio oblast je největší metropolitní oblast na světě, s více než 30 miliony obyvatel.

Kombinované doktorské studium Agronomie v Japonsko - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Agronomie v Japonsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Agronomie, Japonsko Filter

Sjednocené Graduate School of zemědělských věd, Iwate univerzita (PhD)

Hirosaki University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Campus forma

„Spojené Graduate School of zemědělských věd, Iwate University. (PhD)“je organizována na základě tří mistrovských kurzů (zemědělství nebo zemědělství a Life Science) ze Hirosa ...

Čtěte více