PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Angličtina v Jihoafrická republika - Zde naleznete doktorské studium Angličtina v Jihoafrická republika

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Doktorské studium Angličtina v Jihoafrická republika - Veškeré informace o doktorském studiu Angličtina v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

1 Výsledky v Angličtina, Jihoafrická republika Filter

PhD v angličtině

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 3 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Studenti přijatí na tento předmět jsou povinni zkoumat, psát a předložit celkovou práci (přibližně 220 stran), která přispívá k získání nových poznatků v oblasti studia angličtiny. Specializovaný dohled je k dispozici v následujících studijních oborech: Jižní / Africké literární studia a post-koloniální; Editace textu; Středověké, renesanční a romantické studium; a současná fikce