PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Angličtina v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Angličtina v Spojené arabské emiráty

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Kombinované studium doktorské studium Angličtina v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Angličtina v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Angličtina, Spojené arabské emiráty Filter

Doktor filozofie (Ph.D.) v anglickém jazyce

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

Katedra anglické literatury nabízí Ph.D. program v anglickém jazyce. Tento program nabízí studentům příležitost kriticky zkoumat anglický jazyk jako lingua franca zkoumáním ot ...

Čtěte více