PHDSTUDIES

Doktorské studium Anglická literatura v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete doktorské studium Anglická literatura v Spojené arabské emiráty

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Doktorské studium Anglická literatura v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o doktorském studiu Anglická literatura v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty zde!

1 Výsledky v Anglická literatura, Spojené arabské emiráty Filter

Doktor filozofie (Ph.D.) v anglické literatuře a kritice

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

Katedra angličtiny nabízí Ph.D. program v anglické literatuře a kritice. Tento program nabízí studentům řadu příležitostí ke studiu ve všech hlavních oblastech britské a ameri ...

Čtěte více