PHDSTUDIES

Doktorské studium Anglická literatura - Zde naleznete doktorské studium Anglická literatura

Doktorát představuje nejvyšší úroveň vzdělání ve většině oborů. Délka a požadavky na doktorské studium se v jednotlivých zemích liší, ale většina z nich je spojena s dokončením významného výzkumného projektu nazvaného diplomová práce nebo disertační práce. Ti, kteří dokončí své doktorské studium, se považují za odborníky ve svém oboru.

Co je to doktorát v angličtině? Tento stupeň zahrnuje studium historie, kulturního kontextu a významu anglické literatury a školí studenty, aby analyzovali a psali o těchto pracích. Účastníci programu běžně vybírají určitou oblast zaměření v poli. Specializace mohou být v literatuře určitého regionu, jako jsou Spojené státy nebo Velká Británie, nebo se mohou zaměřit na určitou dobu, jako je renesance.

Tito, kteří získají tento titul, mají typicky silné psací schopnosti, které jsou použitelné pro mnoho pracovních postupů. Učenci také rozvíjejí své výzkumné dovednosti, schopnost vytvářet silné argumenty a znalosti dějin a kultury.

Náklady jsou důležitým faktorem většiny studentů při výběru doktorského studijního programu, ale tyto výdaje se mohou mezi jednotlivými zeměmi a programy značně lišit. Zainteresované strany by si měly předtím, než se zavázaly k programu, získat informace o finančních požadavcích a možnostech financování každé školy.

Mnoho studentů absolvuje doktorské studium anglické literatury, protože se chtějí stát univerzitními profesory, což jim umožní pokračovat ve svém výzkumu a předávat své poznatky nové generaci. Jiní mohou nadále pracovat ve vysokoškolském vzdělávání, ale místo toho přebírají nefunkční roli, jako jsou poradci nebo správci. K dispozici je však i mnoho kariér mimo akademické sféry. Absolventi mohou také stát se literárními kritiky, autory, editory nebo literárními agenty nebo pracovat v jakémkoli jiném druhu práce, kde jsou vyžadovány silné psací schopnosti.

Anglická literatura je populární pole, takže existuje mnoho univerzit po celém světě nabízejících doktorské programy v této oblasti. Pro některé z nich, výběr programu distančního učení zjednoduší a zpříjemní získání tohoto pověření. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

4 Výsledky v Anglická literatura Filter

PhD v literatuře v angličtině

Masaryk University Faculty of Arts
PhD
05 Říj 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
4 roky
31 Srp 2020
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Doktorský studijní program v anglické literatuře poskytuje pokročilé vyučování v tradičních oblastech literárního studia a v kontextuálních, interdisciplinárních a nadnárodníc ...

Čtěte více

Doktor filozofie (Ph.D.) v anglické literatuře a kritice

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

Katedra angličtiny nabízí Ph.D. program v anglické literatuře a kritice. Tento program nabízí studentům řadu příležitostí ke studiu ve všech hlavních oblastech britské a ameri ...

Čtěte více

Oficiální doktorský program pokročilé studium angličtiny: lingvistika, literatura a kultura

Universidade da Coruña
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
španělština
Kampus

Program vlaky výzkumné pracovníky v různých oblastech v rámci studia angličtiny, z literatury a kulturních studií na lingvistiku.

Čtěte více

PhD v anglofonních literaturách a kulturách

Charles University Faculty of Arts
PhD
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Absolventi jsou vysoce kvalifikovaní odborníci na literární a kulturní studia zaměřené na anglicky mluvící země, zejména literaturu a kulturu na Britských ostrovech av Severní ...

Čtěte více