PHDSTUDIES

Doktorské studium Anglistika - Zde naleznete doktorské studium Anglistika

Doktorand může stavět na předchozím vzdělání tím, že posune znalosti studenta na úroveň odborníka. Programy mají tendenci být flexibilní a dokončení může trvat nejméně jeden až čtyři roky. Studenti typicky navrhnou své kurzy, aby mohli dokončit tento titul se specializovanými znalostmi, které mohou zahájit svou kariéru na trhu práce.

Co je doktorát v angličtině? Tento stupeň přijímá stavební bloky předchozích studií v angličtině, aby se studenti mohli specializovat na téma. Často úzce spolupracují s poradci a výbory, aby rozvíjeli toto téma prostřednictvím rozsáhlého výzkumu. Příklady specializací zahrnují jazyk a literaturu, interkulturní studia, výuku jazyků nebo média. Studenti se také mohou naučit rozvíjet techniky literární kritiky a získat kontextuální pochopení jejich soustředění. Univerzity obvykle vyžadují, aby kandidáti doktorského studia naučili další studenty jako součást svého výcviku.

Studenti, kteří absolvují tento stupeň, mohou stavět na své dovednosti, aby se naučili nové dovednosti, které mohou používat ve svém osobním nebo pracovním životě. Schopnosti, které jsou obvykle posilovány, zahrnují komunikaci, analýzu a kreativní řešení problémů.

Cena doktorského studia v angličtině závisí na vysoké škole. Někteří studenti dostávají finanční prostředky, které jim pomohou zaplatit za jejich vzdělání. Potenciální studenti se vyzývají, aby vyhledávali různé univerzity, aby nalezli program, který by odpovídal jejich cílům.

Absolventi doktorského studia nejčastěji navštěvují akademickou obor jako vysokoškolští profesoři nebo jiné učitelské role, například výuku angličtiny zahraničním studentům. K dispozici je také řada kariér v jiných oblastech, jako například literární kritik, spisovatel, redaktor, redakční asistent, reklama copywriter, lexikograf, historik, filmař, výkonný ředitel pro styk s veřejností nebo obchodní manažer. Tyto další kariéry lze nalézt v soukromém a veřejném sektoru.

Školy po celém světě nabízejí doktorské studium v ​​angličtině. Pro potenciální studenty, kteří chtějí větší flexibilitu, jsou k dispozici on-line programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

4 Výsledky v Anglistika Filter

Doktor filozofie (Ph.D.) v anglické literatuře a kritice

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

Katedra angličtiny nabízí Ph.D. program v anglické literatuře a kritice. Tento program nabízí studentům řadu příležitostí ke studiu ve všech hlavních oblastech britské a ameri ...

Čtěte více

Doktor filozofie (PhD) v anglickém jazyce a literatuře

Selinus University of Science and Literature
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Italština
Online forma

Učební dovednosti na dálku od Filozofické fakulty

Čtěte více

Oficiální doktorský program pokročilé studium angličtiny: lingvistika, literatura a kultura

Universidade da Coruña
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
španělština
Kampus

Program vlaky výzkumné pracovníky v různých oblastech v rámci studia angličtiny, z literatury a kulturních studií na lingvistiku.

Čtěte více

Doktor filozofie (Ph.D.) v anglickém jazyce

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

Katedra anglické literatury nabízí Ph.D. program v anglickém jazyce. Tento program nabízí studentům příležitost kriticky zkoumat anglický jazyk jako lingua franca zkoumáním ot ...

Čtěte více